z4j1m4wOst1..!!

25. dubna 2007 v 16:28 | Barč4 |  •Zamyšlení
Hojte lidi..tag wám sem du dát pár zajimawosti ktere byli v časaku BravoGirl!:
Nepřítel kopírek? Zadek!: Podle průzkumu je celých 23% poruch na kopírkách zaviněno tím,že si na ně lidé sedají a snaží se okopírovat svůj zadek!
Překvapivě nejsilnější sval: nejsilnějším svalem ve tvém těle je jazyk.máš ho vytrénovaný neustálým žvaněním.třeba při hodině :-)
Kradou se vlasy!: Zloději v brazilském Rio de Janeru objevili nový druh trestného činu - kradou dívkám vlasy!ustřižený ohon pak prodají kadeřníkům.Snad k nám tyhle zlodějské móresy nedorazí a my se nebudeme muset bát o svoje pěstěné háro.
Křik k ničemu nevede: i kdybys nepřetržitě křičela 8 let,7 měsíců a 6 dní,vyprodukovala bys jen tolik energie...která by stačila na ohřátí jednoho hrnu kafe :-)
Megakérka: Nejpotetovanější muž na světě se jmenuje Tom Leppard a je ze Skotska.Tetování mu zabírá 99,9% celého těla! Kérku nemá jen v uchu a mezi prsty.
Brutální maminka: samička tarantule zabije v průměru 90% svých mláďat.Asi se řídí heslem "silnější přežije".
I lenoši se zapotí: Je vědecky dokázáno,že i kdyby ses celý den válela na gauči u televize,vyprodukuje tvoje tělo víc než litr potu! A pak ,že kdo nic nedělá,ten se nezapotí...
Fakt nejčistší kabinka?: Na každých veřejných záchodcích je nejméně používaná, a tudíž i nejvíc čistá první kabinka! je to proto,že si všichni myslí opak a vybírají si skoro vždycky tu nejvzdálenější.
Pidiknížka: nejmenší knížku na světě - výtisk titulů "Old King Cole" byla vydána v roce 1985 a je velká 1 milimetr čtvereční!
Makačka s lízátkem: Na slízání jednoho lízátka je zapotřebí v průměru 142,18 líznutí. Teda jen v případě,že ho hned nerozkousneš :-)
Nejbohatší kočka: Britská kočička Blackie je po smrti svého pána pohádkově bohatá. Pan Ben Rea jí totiž odkázal celých 15 miliónů liber! Blackie se tak stala asi nejlepší partií pro všechny britské kocoury!
Noční "mlsání": Průměrný člověk sní za svůj život ve spánku 70 druhů různého hmyzu a alespoň 10 pavouků!Mňam:-)
Noo..tak to všechno je docela dst drsné co, hlavně to poslední s těma pavoukama se mi moc nezamlouvá ..Jinak sem to všechno DOSLOVNĚ opsala z BravoGirl! I ty komentáře co k tomu jsou sem nepsala ja.prostě tag to w tom časaku bylo..tak zdar bo mě už boli ruce..a fest..hoyte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.