•Pro vás

Icy Tower - Hra

30. srpna 2007 v 14:57 | BaRuSk4*
• Takže tuhle hru jsem začla hrát včera a upozornuju že mě to docela dost chytlo :D Je to velmi návyková hra takže pozor děti.. :D Je to obyčejná skákačka,kde jen šipkama a mezerníkem skáčete výš a výš a nesmíte spadnout.. No já to moc neumím vysvětlit,lepší když si to zahrajete sami. Ale je to výborný lék proti nudě ;)
• Větší info o hře se dozvíte na www.icytower.cz a tam si také můžete stáhnout přímo tu hru..
•Do hry se pak dají stahovat různé postavičky,a můžete si stáhnout i módy.. No nic..Tak doufám že si to zahrajete,mně to docela baví :) Ale jsem u toho i často cholerická když mi ten panáček spadne dolů a musím zase od znova :D

Barevná paleta

15. srpna 2007 v 15:29 | BaRuSk4*
Našla jsem takovou větší paletu u Makiis ,a myslim,že by se mohla hodit,tak jsem ji tady dala.. :) Klikněte na celý článek.. Podle Makiis se paleta může hodit na animace a ikonky,a podle mě i na designy etc.. Rozhodněte sami.. :)

Ceny za bleskowku č.13

12. srpna 2007 v 19:20 | Barusk4
Tady jsou ceny pro wás za bleskowku č.13. Klikni na celý článek:

Pro Wyki k narozeninám ♥

7. srpna 2007 v 21:33 | Barusk4
Jestli wšichni wíte,naše super blogařka a bezwadná kamarádka Wyki má zítra 8.8.2oo7 přesně 14 let :)) To sem si nemohla nechat dopustit,tak sem jí udělala aspon takowé menší přáníčko.. :) Já wim že nějakej obyčejnej obrázek s pár řádky není nic moc,ale wyjadřuje to wšechno mé poblahopřání wyki.. Klikni na celý článek a snad se ti to aspon trošilili líbí ;) :** ♥ <33

Za bleskowku č.12

7. srpna 2007 v 13:56 | Barusk4
Tak tady jsou ty obrázky s wašim nickem Obrázek “http://im.lide.cz/smile/40010.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Za 12.bleskowku :) [klikněte na celý článek]

Pro wás - Moje LásKy ♥

30. července 2007 v 15:00 | Barusk4
[Předpřiprawený článek,jsem na táboře ;) ]
Ahoj Zlata... :** Říkala sem si..tedka sem pryč.. Tak wám aspon udělám jedno takowý přáníčko z lásky :)) Je to jenom pro mý lásky..spřátelený blogy.. :) Zbytečně sem je tam newypisowala páč spřátelený lásky mi neustále přibýwaj.. :)) Akorát sem tam napsala jeden kratoučkej text pro wás.. :) [CliCk na celý článek.. ♥ :* <333 ]

Ceny za bleskowku č.11

24. července 2007 v 22:47 | Barusk4
Tady je ten společnej diplomeq za bleskowku a pro prwní dva mám ještě jedno překwápko..klikni na celý článek..

BrOu NoC =* :P

21. července 2007 v 22:00 | Barusk4
AujiQ PusSinQy.. :)) :-* ♥♥ Tak teda.. četla sem si ty komentiky a zda se mi,že wam nejsem zas tak šoufle.. :D No tak děkuju že wam na mě záleži.. nebo aspon na tomdle blogu [no..teda..aspon to tak wypada :DDD] .. Btw:Tu animku ↓ sem dělala taqy já tže nekopírowat.. Ani se zdrojem a už wubec ne bez něj.. :D Ale faCt lidi NEKOPIRUJTE To.. dybybyl někdo selpej ;)) :D Dalo mi to totiž hafec megoš práci.. :D No wlastně ani ne..ale co se dá dělat.. :D Jéj co tu zas žwatlam..
No a dyž ste mě taQ hezunqy prosili tak tu snad ještě zustanu a neomrzi mě to tu. :))
Jo a taqy se mě furt ptáte jaq dělám ty Animace.. ja to neska na intu wšude hledala jaQ pačos xDD A nikde nic sem nenašla.. tak sem siii stahla jeden programerrSS.. a.. huž to umíím.. :D No .. zejtra jesi se mi bude chtít tak wám tu možná šoupnu náwod ju? :))
A jinak připomínám..!! Hlaste se do VBS [velikánské blogařské soutěže..]!!! Je wás tam kolem 14 a musí wás bejt 30!! Nebo aspon přes tu dwacítku.. No co.. musí wás bejt wíc jinak by to nebyla SOUTĚŽ žjo.. ;) tak shánějte a přemlouwejte další lidi at se taky zapojí!! Ja huž to chci zahájit ale musíme pořád čekat!! Odkaz na pžihlášku je TUTOQ Tže kdo tam ještě neste,,koukejte se rychle přihlásit!!! :P :))
Jo a wíte co sem neska dělala.. jak sem byla u kompu..celou tu dobu sem měla nohy w laworu.. je deset a furt je tam mám.. :D Sou upe promočený chudinky.. :D No nic.. šla sem wám popřát jen krátkou dobrou noc a hele co z toho wzniklo.. :D Tak dobrou huž faCt du haji. :)) :-* ♥

Ceny za finále v S.O.N.B.!!!

20. července 2007 v 14:05 | Barusk4
Ták.. a je to tady.. vyhlášení Soutěže o nej blog..!!! Jesti se chceš dozwědět wýsledky,klikni na celý článek.. :)

Ceny za 10.bleskovku

20. července 2007 v 13:15 | Barusk4
Tak tady jsou obrázky se jménem - výhry z 10. Bleskovky. Klik na celý článek ;)

Udělám ti design :)

18. července 2007 v 22:45 | Barusk4
Newim.. napadla mě takowá věc [blbost,zkouška..??] Co kdybych wám zkusila wytwořit design? Newim jak by se mi to powedlo.. Ale myslim že jo.. Když budou ty spráwný udaje.. :) No kdo by jste chtěli ode mně nechat vyrobit design tak napište do komentářů:
  • Váš blog
  • Jaký obrázek chceš do záhlawí
  • Jakou barwu tam wyloženě mít chceš! [Ale jestli žádnou wyloženou nemáš,nepiš ji]
  • Jakou barwu tam wyloženě nechceš! [jestli ti žádná newadí,nepiš ji]
  • Jaký text chceš mít w záhlawí
  • Tvůj přinejhorším E-Mail,ale nejlepší by bylo ICQ nebo Skype,takové přímé spojení :)
No a to by bylo asi tak wše.. Tak teda kdo máte zájem.. Design budete mít hotowý do sedmi dnů od napsání komentáře

Cena pro AmbrellQu ♥ :)

17. července 2007 v 22:37 | Barusk4
ještě sem jaXsi zapoměla.. Jak sem dělala tu bleskajdu tak mi ji zodpowězela jenom zlatičko AmbrellQa :-/ To mě teda dost naštwalo.. :| Tak ale zlatičQo moje tady maš aspon ty cenku..jinač obrazek nic moc ..dělala sem to v deset večer co chceš.. pjomin ale je to we spěchu no... Ale gratuluju ti brouku x) Prwní místo.. Apláus :)

LaWinkám wás ♥ :))

17. července 2007 v 21:53 | Barusk4
No miláčci moji.. neumíte si předstawit jakou mám nepředstawitelnou radost x) :)) ♥ :*** =*** Dneska koukam na TopList a co newidim.. neska wás tu bylo 86!!! ♥ Ja newim jestli mám na netu nějakou wadu nebo co..nebo jenom špatně widim.. Pže tomu nemužu uvěřit :D Uplně maximalni náwštěvnost za den u mě byla 55 a to sem byla tak štastna že sem ani newěděla co dělam :D Wy jste uplně moji milovaní zlatíčka a miluju a moc pusinkujů každýho človíčka co sem zavítá :)) Sakra.. ja ani dneska nebudu spát jakou mám radost!! :D MiLuJiNeČkáM VáS a kdo by ste chtěli ještě spřátelit tak klobouk dolů a pusinqu vám.. :) :-** V menu máte pčečně stránečku kde si o to mužete napsat :)) :-*

Ceny za bleskovku č.8

13. července 2007 v 22:03 | Barusk4
Tak tady sou oceňka za bleskajdu č.8 [klikni na celý článek] :)) Snad se vám aspon trochu líbí..první tři jsou ty klikačky a pak společný diplom :)

Ceny za bleskovku č.7

4. července 2007 v 17:13 | Barusk4
Výhry za bleskovku číslo 7.První je společný diplom a pro první tři je pak obrázek se jménem:

Ledová tříšt - recept :P

29. června 2007 v 10:33 | barusk4♀
Aojkí Tak dostala sem takouej nápad.. Můj tatík dělal včera po domácku vyrobenou ledovou tříšt yo.. No a ja sem ji před chvili haminkala a zhaminkala sem ji docela dost.. Byla totiž strášně moc dobráá A my jí máme ještě moc moc moc.. Takže nemusim mit žadný obavy ,žjo Tak mě napadlo,že čeba ona je strašně oopravdu moc moc moc dobrá,tak kdyby ste si ji chtěli udělat taki tak tady sem stvořila takový receptůrek
1.Vypeckujete třešničky,umyjete,nachystáte si banán,oloupete.
2. Nějak to všechno strčíte do mixéru nebo já nevim co.. a zmixujete ;) :D :P A myslim ještě dodáte cukr,a ještě vanilkový cukr..aby to bylo sladký ;)
3. A pak se to myslim uvaří nebo co.. :D No prostě musí to být vařící..ta směs..
4. Pak myslim se to nalije do nějakych nádob nebo tak [my mame zrovna takovy speciální "kádičky" na nanuky tak do toho třeba..] a strčíte to do mražáku :)
5. No a jíst by se to mělo až další den až dyž huž je to uplně zmažený :) :P :D
Ták si nechte čvachtat :D A kdo by si to nahodou udělal tak mi dejte vědět :D ♥

Ceny 4u za 3.bleskOwku..

30. dubna 2007 v 15:49 | barusk4
Image Hosted by ImageShack.us
A tady ma pro was ceny za 3tí bleskajdu..a už nadobro s bleskowkama končim ptže..už mam cely blog skoro zaplněny bleskajdama.. :D Tže..sem tam tu něakou hodim ae tag často to nebude..klik cely članek..

Ceny za bleskAjdy

28. dubna 2007 v 19:02 | barusk4
Image Hosted by ImageShack.us
Takže tady mam diplomky za 1.a 2.bleskOwku..
za 1.bleskOwku má 1.místo Zuzka a tady má diplomek:
za 1.bleskOwku má 2.místo Míša a tady má diplomek:
Click na celý článek pro ceny za druhou bleskajdu..

Dwa super webíky!!

28. dubna 2007 v 16:34 | barusk4
Image Hosted by ImageShack.us
Čjest lidi..tak jdu wam tady dat odkazy na dwa super webíky,kde se můžete starat o zwířatka..wirtualni..nebudu wam to tady wypisowat..prostě se kukněte na oba,pročtěte si to tam a uwidite no..mi osobně se wíc páči ten prwni..ae ten druhy se teprwe rozjiždi..takže tady jsou..no a jinak ten prvni je jen a hlavně o pejskách a ten druhy je o věechn mazlíčcích..tk tady:
No já wosobně bych wam doporučila ten prwni ae na ten druhy se taky podiwejte..jinak zaregistrowat se mužete na obou tag co..tag si to tam pročtěte..jako fagt to stOji za tO!! :)
Image Hosted by ImageShack.us

pOdiwej se dO celehO swěta!!

27. dubna 2007 v 15:43 | barusk4
Image Hosted by ImageShack.us
Hoite člobrdi..tak sem w časaku wyčetla jednu úžo stranku kde se prej mužete podiwat do celýho swěta pomoci webovych kamer kere sou tam nainstalowane..newim jesli to bude ok.. tady (click) mate ten odkaz na tu stranku tag tam klickněte a jenom se diwejte..a jinak za to se neplati ani kačka!! Tg hojk..a ja to du "otestovat" taky..
Image Hosted by ImageShack.us
 
 

Reklama